U nás nikdynení nuda

sportovní přenosy

Hooters je jediný skutečný sport bar, kde z každého místa můžete sledovat nejzajímavější sportovní přenosy ze všech možných televizí a to vše v HD kvalitě. Nabízíme živé TV přenosy všech významných sportovních kanálů včetně kompletní nabídky SkySports. Samozřejmě vám na přání naladíme váš oblíbený sportovní přenos, zkrátka si můžete být jistí, že vám u nás nic neunikne.

Pokud máte zájem se u nás kouknout např. na Ligu Mistrů, mistrovství světa a evropy či olympiádu, nemůžete najít ideálnější místo, které skloubí stadiónovou atmosféru s krásnými hosteskami a vynikajícím tankovým Prazdrojem…


rozlučky se svobodou

Dokážete si představit pro vaši rozlučku se svobodou lepší místo než je Hooters?Odstartujte vaši nekonečnou jízdu s našimi Hooters girl, tankovým Prazdrojem a nepřeberným množstvím koktejlů a uvidíte, proč je Hooters nejoblíbenější místo a ráj pro každého nastávajícího manžela!


narozeniny

Chcete zažít narozeninovou oslavu, na kterou nezapomenete? Pak jste na správném místě! U nás není o pořádné oslavy nouze, proto víme jak na to. Připravíme pro vás individuální menu a oslavou vás budou provádět naše Hooters girls, které vám připraví nejeden zážitek. Bude pro vás připravena spousta soutěží a program, který si určitě užijete a o překvapení nebude nouze:)


firemní události

Hledáte správné místo pro váš firemní večírek, prezentaci nebo potřebujete upevnit váš kolektiv dobrým teambuildingem? Připravíme vám nabídku, že bude spokojen i váš finanční ředitel. Splníme vám maximum přání a k tomu naše sličné Hooters girls pomůžou z každé akce udělat výkladní skříň.


catering

Zajišťujeme i profesionální cateringové služby od soukromých oslav až po velké sportovní nebo společenské akce.

Reference:
– Světový pohár v ploché dráze
– Sázava Fest
– Open Air Festival
– Mistrovství světa v karate – Praha
– Konference ČVUT


hostesky

Pro vaši konferenci, školení, ples, sportovní akci, golfový turnaj či jinou významnou událost zajistíme krásné a reprezentativní hostesky. Všechny naše hostesky plynule hovoří alespoň jedním světovým jazykem.